Turkish
Turkish

Tortilla Ekmeği Üretim Hattı

Tortilla Ekmeği Üretim Hattı

Çapati,lavaş,tortilla ekmeği full otomatik üretim hattı. Hattı çalıştırmak için çok sayıda işçi gerektirmez. Mekanik parçaların ve çalışma sistemlerinin yüksek güvenirliliği ve uyumluluğu,Kapsamlı güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.Hattın çalıştırılmasında Kullanılan enerjinin tüketilmesinde çok ekonomiktir.Sökme ve kurulum kolaylığı. Bakım, temizlik ve yedek parça temini kolaylığı.

Bu hat (14-36)cm çapında saatte 1000-11000  ekmek arasında değişen üretim kapasitesi ile ihtiyaçlarınızı Karşılayacak  çeşitli ebatlarda  mevcuttur.

Hattın Makinaları

Otomatik Hamur Kesme Makinası

Bu makine oldukça verimlidir . Hamuru Eşit Mesafelerde Eşit Parçalara böler Ve  Otomatik olarak birinci fermentere aktarıır. Hava Cepleri  Oluşmasını engelleyen paslanmaz çelikten imal edilmiş (80-180) litre kapasiteli hamur kovaya sahiptir Kovanın içinde hamurun akışını kolaylaştırmak için hamuru hareket Ettiren  bıçaklar bulunmaktadır.kestartın dilimleyici ağzı parçanın düzgünlüğünü  Sağlamak için Avrupa alüminyumundan yapılmıştır.salyangoz alüminyumdan, salyangozun ekseni ise sertleştirilmiş kromdan yapılmıştır.Üç poliamid kalıp ile birlikte verilir.Hamurun üzerine un serpmek için bir mekanizma ile donatılmıştır. 30-250 gram arasında Hamur parçasının ağırlığını kontrol Etme imkanı . unun ekonomik bir şekilde serpmesini sağlar ve kesme makinesinin dışına dağılmasını önler. Hamur parçalarının ağırlığı sensör  sayesinde  kontrol edilir Her kesme deliğinide ayrı ayrı bir şekilde , bu da hamur parçasının ağırlığında daha fazla kontrol ve doğruluk sağlar.Sökme, kurulum,bakım ve temizlik kolaylığı ile karakterizedir.Un sprinkler için elektronik kontrol sistemi. Hamur parçalarını saymak için dijital sayaç ile donatılmıştır.

Birinci Fermenter

Keçeden yapılmış konveyör bantlarla çalışır.Yan kapılar ortadan Şeffaf plastik dıştan paslanmaz çelikten yapılmıştır. Çekme Sistemi ile Açılıp Kapatılabilir. Nemi korumak için yanlarda, üstte ve altta Tamamen kapatılmıştır.İç aydınlatma ile Donatılmıştır. Paslanmaz çelikten fazla un için çekmecelerle donatılmıştır. Çoklu hızla çalışan bir motorla çalışır Gerekli fermantasyon süresini kontrol etmek için (inverter)  tarafından kontrol edilir. Konveyör bantları palet yönlendirici (prem) ile  donatılmıştır. Hijyeni korumak için paslanmaz çelik kapak ile birlikte verilir,Ve işçinin Elinin  hareketli veya tehlikeli Parçalara Ulaşmasını Önler.

Otomatik Hamur Açma Makinesi

hamur kolay bir şekilde açılır. hamuru otomatik bir şekilde hava sistemini kullanarak birinci fermenterden alır ve son fermentere teslim eder.hamur piston,sensö , ve kromdan
yapılmış. iticiler yoluyla nakledilir . fazla unu taşıyan
bantlarla ve kromdan çekmecelerle donatılmıştır. açıcı bıçakların taba nı kromdan yapılmış ve yğksek kalınlığa sahiptir , bıçağın bükülmesini engeller ve bıçağın silindir tabanına değmesini sağlar.Hamurun üzerine un serpmek için bir mekanizma ile donatılmıştır,unun ekonomik bir şekilde serpmesini sağlar ve kesme makinesinin dışına dağılmasını önler.makinanın oklavaları sertleşmiş kromdan yapılmıştır (hard chrome).(Aşırı Yük) özelliğine sahip bir anahtarla donatılmıştır.

Fırın

Bu makine hamur açma makinesinden gelen yuvarlak açılmış hamurları alır,ardından pişirme bölümünü tamamlamak için fırına  geçirir.fırının iç yapısı özel metal breaket ve latalardan oluşan üç katlı iç yapı.taşıma zincir  hızında tam elektrik kontrölü. alttan ve yanlardan sıkı ve tam ısı yalıtımı.çift egzoz yanma gazları.fırın dış kapağının tamamı kromdan yapılmıştır.işçi için gaz,elektrik ve mekanik güvenlik için tüm koruma Ve güvenlik  sistemleri  ile  donatılmıştır. fırının özelliklerinden  biri gürültüyü azaltan tasarımıdır.enerji tüketiminde çok ekonomiktir.Özel bir çok hızlı cihaz (inverter sistemi) tarafından kontrol edilen çok hızlı bir motor.

Ekmek Soğutma Bandı

Bu bantlar, ekmeği paketleme aşamasından önce uygun sıcaklığa ulaştırmak  için ideal çözümdür.Yapısı sayesinde geniş alanlara ihtiyaç duymaz.katlar şeklinde çalışır.Bu bant açık ekmeği soğutmak için tasarlanmıştır. Bir kontrol paneli ile donatılmış. İki fan ile donatılmış olup, kontrol paneli tarafından kontrol edilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER PDF

Foto Galeri

Size Hizmet Vermekten Mutluluk Duyarız

Bizimle iletişime geçin

Sorularınızı ve yorumlarınızı cevaplamak için buradayız

E-posta

info@hwashtek-tr.com

telefon

+905010088882

adres

Alparslan mah. Hassa çevre yolu TÜRKİYE-HATAY-KIRIKHAN