Turkish
Turkish

Dar alanlar için Arap ekmek üretim hattı

Dar alanlar için Arap ekmeği üretim hattı

Yüksek kapasiteli arap ekmeği üretim hatlarımıza ek olarak,Dar alanlar için arap Ekmeği üretim hattı.Saatte 1000-5000 ekmek arasında değişen verimliliği nedeniyle Geniş alanlara sahip olmayan restoran, otel,süpermarket ve pastane gibi turizm  kurumlarının gereksinimlerini karşılayan,tasarruf ve yüksek kaliteyi sağlar.Hat,sahip olduğunuz alana göre tasarlanabilir.Bu hattın farklı şekilleri var:bir bant üzerinde Veya iki ve üç bant üzerinde çalışıyor.

Bu hatların özellikleri :Hattı çalıştırmak için çok sayıda işçi gerektirmez.Mekanik parçaların ve çalışma sistemlerinin yüksek  güvenirliliği ve uyumluluğu.Sökme ve kurulum kolaylığı.Bakım,temizlik ve yedek  parça temini kolaylığı.

Hattın Makinaları

Otomatik Hamur Kesme Makinası

Bu makine oldukça verimlidir, hamuru çok düzenli aralıklarla eşit parçalara böler ve otomatik olarak ilk fermentöre aktarır.Kesici ağızlık parçanın düzgünlü ğünü sağlamak için Avrupa alüminyumundan yapılmıştır.Salyangoz Avrupa alüminyumundan ve salyangozun ekseni Temperli kromdan yapılmıştır. Hamur toplarının üzerine un serpme mekanizması ile donatılmış, ekonomik bir un sağlayan ve makine dışında israf ve dağılmayı önleyen bir mekanizma ile donatılmış üç poliamid kalıp ile donatılmıştır. Hamur parçasının yüzeyine saçılan un miktarını kontrol eden bir mekanizma ile donatılmıştır. Hamur parçalarının ağırlığı bir sensör ve her bir ağız tarafından ayrı ayrı kontrol edilir, bu da hamur parçasının ağırlığında daha fazla kontrol ve doğruluk imkanı verir. Sökme, kurulum, bakım ve temizlik kolaylığı ile karakterizedir.Un sprinklerli elektronik kontrol sistemi.

Birinci Fermenter

Keçeden yapılmış konveyör bantlarla çalışır.Yan kapılar ortadan Şeffaf plastik dıştan paslanmaz çelikten yapılmıştır. Çekme Sistemi ile Açılıp Kapatılabilir. Nemi korumak için yanlarda, üstte ve altta Tamamen kapatılmıştır. İç aydınlatma ile Donatılmıştır. Paslanmaz çelikten fazla un için çekmecelerle donatılmıştır. Çoklu hızla çalışan bir motorla çalışır Gerekli fermantasyon süresini kontrol etmek için (inverter)  tarafından kontrol edilir. Konveyör bantları palet yönlendirici (prem) ile  donatılmıştır. Hijyeni korumak için paslanmaz çelik kapak ile birlikte verilir,Ve işçinin Elinin  hareketli veya tehlikeli Parçalara Ulaşmasını Önler.

Otomatik Hamur Açma Makinesi

hamur kolay bir şekilde açılır. hamuru otomatik bir şekilde hava sistemini Kullanarak birinci fermenterden alır ve son fermentere teslim eder.Hamur Piston sensör ,ve kromdan yapılmış iticiler yoluyla nakledilir.hamur kolay Bir şekilde açılır.Hamuru otomatik bir şekilde hava sistemini kullanarak Birinci fermenterden alır ve son fermentere teslim eder.Hamur piston sensör ,ve kromdan yapılmış iticiler yoluyla nakledilir.Hamurun ve taşıma bandının yüzeyine saçılan un miktarını kontrol eden bir mekanizma ile Donatılmıştır.un püskürtme mekanizması ,unun un kovası dışına çıkmasını engeller.makinanın oklavaları sertleşmiş kromdan yapılmıştır(hard chrome) (aşırı Yük) özelliğine sahip bir anahtarla donatılmıştır.

Son fermenter

Bu makina , hamur  açma makinesinden gelen açılmış yuvarlak hamuru Otomatik bir şekilde alır ardından son dinlendirme bölümünü tamamladıktan sonra ekmeğin pişmesi için tünel fırına  teslim eder.kaliteli, esnekli,aşınmaya dayanıklı ve hamurun yapışmayacağı  konveyörlerden oluşmaktadır. Dengeleme sürecini en üst düzeye çıkarmak için  ortasına özel bir ray monte edilmiştir Polisterden oluşan konveyörlerle çalışmaktadır .Yan kapılar ortadan Şeffaf plastik dıştan paslanmaz çelikten yapılmıştır.Çekme Sistemi ile Açılıp Kapatılabilir. iç aydınlatmayla donatılmıştır. paslanmaz çelikten çekmeceler Ve fazla unu taşıyan konveyörlerle donatılmıştır. Fermentör,hamur parçalarını doğrudan fırına veya 90-180 derecelik bir hamur dirseği vasıtasıyla teslim eder.

Tünel Fırın

Diesel / LPG ile çalışan gelişmiş bir makinedir.kaliteli bir arap ekmeği üretmek ve ısı dağılımını sağlamak için özel tasarlanmış börülör ile çalışır. birno ve zincir Eşofmanı termokromik malzemeden yapılmıştır.fırın tamamen krom kaplıdır Yanlarda ve kubbede yüksek kaliteli ateş tuğlaları ile inşa edilmiştir.fırının tüm bölümlerini kontrol etmek için bir ana kontrol paneli ile donatılmıştır.Üst ve alt çelik raylarla donatılmış ve konveyör matının hareketini kolaylaştırmak, sürtünmeyi azaltmak ve gürültüyü azaltmak için üzerine huni rayları monte edilmiştir,bu da fırının karolarının ömrünü uzatır. Tüm koruma ve güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Sertleştirilmiş gıda kromu ile kaplanmış hamur transfer aksları.Termal Krom fırın Kaydırakları.fırına hamur teslim bandı Ayarlanabilir soğutma fanı ile donatılmış. fırının köprüsü font maddesinden yapılmıştır,fırının font köprüsü termal kromla Kaplanmıştır buda köprünün ömrünü uzatır.Ek yalıtım için ek ön kapak.fırının Bölümlerinin muhafaza etmek için işi tamamladıktan ve güvenli bir sıcaklığa ulaştıktan sonra matın söndürülmesini kontrol etmek için özel bir sistemle donatılmıştır.

Ekmek Soğutma Bandı

Fırından çıkan pişmiş ekmek,soğuduktan sonra istifleme yerine geçer. Ekmek soğutma konveyörünün plastik bantları,kullanılabilir alana  göre düz bir şekilde veya yerde 90-180 derecelik şeklinde veya damda asılı bir şekilde yürümektedir.Gerekli alan yetmediği halde spiral Ekmek soğutma konveyörü seçilir.Soğutma konveyörü,uluslararası Sağlık gereksinimlerine uygun malzemelerden yapılmıştır.Soğutma Bandının uzunluğu, hattın kurulumu için belirlenen yere göre uygundur buda tam bir soğutma işlemi sağlar. hız kontrölü imkanı. soğutma  bandının  aşınmasını ve gürültüyü önleyen bandın altında poliamid  Tabanlarla donatılmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER PDF

Hat Videosu

Dar alanlar için Arap ekmeği üretim hattı

daha fazla gör

Foto Galeri

Eşsiz bir deneyime hazır olun

Bizimle iletişime geçin

Sorularınızı ve yorumlarınızı cevaplamak için buradayız

E-posta

info@hwashtek-tr.com

telefon

+905010088882

adres

Alparslan mah. Hassa çevre yolu TÜRKİYE-HATAY-KIRIKHAN